Do sexshopu zavítá tu a tam mnoho z nás. Někoho sem vede zvědavost, aby se podíval, co vše se dá koupit a jaké jsou ceny zboží, někdo jde obhlédnout konkrétní erotickou pomůcku, která jej zaujala v nějaké diskuzi, v článku, nebo se o ní dozvěděl při vyprávění s kamarády, kamarádkami. Lidé tady hledají něco, čím by si okořenili sexuální život, muži dávají ženám robertky, aby jim nebyly nevěrné, když tráví spoustu času na pracovních cestách, muži chtějí vyzkoušet rozkoš díky něčemu, co je k tomu přivede, protože partnerku právě nemají. Jsou i páry, které sem chodí pravidelně pro kostýmy, nebo pro to, aby měli přehled, co je nového na poli erotiky a sexu.

Sexshop je skvělým místem, které můžete navštívit, abyste pořídili netradiční, ale příjemný a uživateli oblíbený dárek. Nemusí být vulgární, ani drahý nebo pro někoho trapný… Jestliže je váš partner či partnerka moderní a rádi zkouší nové věci, směle do toho.

Něco, čím v drtivé většině netrefíte vedle

Nekupujte své drahé zrovna robertka… i když je to možná první, co vás napadne. Vybrat správného, aby sloužil a plnil funkci tak, jak má, není vůbec snadné. Měla by si ho vybrat sama žena, nebo partner, pokud ji dokonale zná a ví, co má ráda. Snadnější pro výběr, přesto ženami velmi oblíbené, jsou venušiny kuličky. Nenápadné kuličky, jež ženám navodí příjemné chvění, pocity a mohou s nimi dosáhnout vytouženého orgasmu, právem nesou svůj vznešený název. Ceny nejsou vysoké a v designu si také vyberete ty, jež vám padnou do oka.

Dárkem svým způsobem pro ženy i pro muže, jsou různé kroužky, které mají prodloužit dobu erekce muže, než dosáhne vyvrcholení. Pánové neradi dosáhnou vrcholu rychle, chtějí partnerku uspokojit, až pak dosáhnout uspokojení také. A ženy to vidí stejně. Vůbec nevadí, když se to občas stane, pokud je to však běžné, určitě to netěší nikoho. Pomoci můžou právě kroužky, které se navlékají na penis.

Jestliže si chcete užívat oba, jsou i další erotické pomůcky určené pro oba, přestože jde o jednu věc. Např. takové, jež si žena vloží do pochvy a dál provozují styk, jako jsou zvyklí. Stačí nahlédnout na webové stránky provozující sex shop a projít si pestrý sortiment.

Nebojte se ostudy

Velkou výhodou je, že vyberete-li si dárek v sex shopu, nikdo nepozná, co vám poštou přišlo. Balení je naprosto diskrétní, což určitě oceníte. Nebojte se ani ostychu od partnerky nebo partnera. A pokud by byl nákup přece dle vašeho názoru na její či jeho vkus příliš ožehavý, věnujte alespoň erotický masážní gel, vůni do aromalampy, jež povzbuzuje libido, nebo třeba lístky do kina na film s lehce erotickou zápletkou. I to vám může přinést krásný a nezapomenutelný sexy večer a zážitek ve dvou.