Moderní erotické pomůcky pro muže jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, v mnoha variacích, s pestrými funkcemi a specifiky. Kromě neomezeného potěšení přinášejí jejich uživatelům i mnohé zdravotní benefity.

Erotické potěšení se zdravotními benefity

Primárním účelem a smyslem erotických pomůcek je rozkoš a sexuální uspokojení. Každý rok se na trhu s erotickým zbožím objevují nové, vylepšené, high-tech i bizarní erohračky. Jejich používání má však pozitivní vliv na psychické i fyzické zdraví muže. Dělají dobře prostatě, napomáhají kvalitnější erekci, regulují agresi i depresivní pocity.

Prostata v hlavní roli

Rakovina prostaty je v České republice ročně diagnostikována u 7 000 mužů. Pětina z nich jejím důsledkem zemře. Prevencí, kterou by měl do svého lifestylu zařadit každý muž, je pravidelné samovyšetření varlat a prostaty.

Díky němu je možné včas toto smrtelné onemocnění objevit, což zvyšuje šanci na rychlé a úspěšné vyléčení. A tady přichází na řadu erotické pomůcky. Samovyšetření bude příjemnější, když ho doplníte masáží.

Vsaďte na intimní masáž a erotické pomůcky

Intimní masáž vede k zdravému prokrvení těchto citlivých orgánů a pomáhá mužům vytvořit si s nimi přátelský vztah. A rozhodně se nejedná o nic nepříjemného. Mužský G bod se totiž nachází právě v prostatě, která je díky tisícům nervových zakončení citlivější více než penis.

Odhoďte stud a pořiďte si vhodné erotické pomůcky, které si vaše prostata (i partnerka) rychle oblíbí. Vyzkoušet můžete třeba anální kuličky, vibrátor na prostatu nebo varlata. A pozor! Stimulace prostaty způsobuje ty nejintenzivnější orgasmy.

Hnutí Movember proti rakovině prostaty

Znáte hnutí Movember, které se celosvětově zasazuje o osvětu právě v oblasti prevence rakoviny prostaty a varlat? Připojit se k němu můžete i vy. Stačí si nechat v listopadu narůst pořádný knír.

Napumpujte tělo serotoninem a deprese se vám vyhne

Uvolněné tělo a dobrá nálada jsou bezesporu jedním ze základů dobrého zdraví. Při masturbaci a ejakulaci dochází k uvolňování mnoha hormonů, které prospívají lidskému organismu.

Endorfin zaplavuje naše tělo pocitem štěstí. Adrenalin zrychluje tep a posiluje tak srdce a cévy. Což je při množství kardiovaskulárních chorob v civilizovaném, vystresovaném a nevhodně se stravujícím světě více než žádoucí.

Rozkoš napumpuje do vašeho těla dávku serotoninu a dopaminu, které potlačují depresi a úzkost. Sexuální uspokojování je tedy vynikající možností, jak se zrelaxovat, zlepšit si náladu, spánek a posílit imunitu. A to za časů koronaviru potřebují všichni bez rozdílu.

Zapomeňte na slabou erekci

Erotické pomůcky nabízejí příjemné řešení při problémech se slabou erekcí. Výborně fungují lubrikační gely v kombinaci s vakuovou pumpou. Penis toto duo příjemně prokrví, prohřeje, zcitliví a rychle dostane opět do pozoru.

Potřebujete-li erekci prodloužit, nasaďte si na kořen penisu erekční kroužek. Ten ji nejen prodlouží, ale přinese vám i intenzivnější prožitky a potěšení při masturbaci či milování.
Erohračky pro muže už nejsou tabu

Pánové, je na čase odhodit stud a vyzkoušet moderní zdraví posilující erohračky. Při výběru dbejte na kvalitu zboží, především pak použitého materiálu. Je třeba brát v potaz, že nízká cena často symbolizuje horší kvalitu.

Při kontaktu s kůží a citlivými sliznicemi pohlavních orgánů se do těla snadno dostávají škodlivé chemické látky z levných syntetických materiálů, které zdraví rozhodně neprospívají. Věděli jste, že ho můžete podpořit například s těmito pomůckami?

● Vibrátor do močové trubice
Anální kolík se stimulátorem varlat
● Vibrační kroužek na penis
● Automatický masturbátor
● Silikonová panna Sex Doll