Dioptrické nedostatky trápí mnoho lidí po celém světě. Jinak to není ani během horkých letních dnů, které momentálně zažíváme.

Mnozí z těch, kteří nosí dioptrické brýle tvrdí, že si na jejich nošení už zvykli. Dennodenně (a nejen v létě) ale musí čelit několika komplikacím. Kam si je odložit, když si chci jít zaplavat do moře? Jak s nimi zacházet při oblékání nebo svlékání? Častým jevem je také jejich přisednutí, zlomení nebo ztráta. V tom případě se může vaše vysněná dovolená změnit na totální noční můru.

Jinak to není ani s kontaktními čočkami. Kromě toho, že se mohou ve vodě snadno ztratit (ba co hůř, roztrhnout nebo srolovat pod víčko), mohou také vyvolat syndrom suchého oka či nepříjemné svědění a podráždění očí.

A co tak na všechny tyto zbytečné problémy zapomenout? Dnešní doba nabízí obrovské možnosti odstranění dioptrií. Vašeho oka se přitom žádný ostrý skalpel ani nedotkne. Laserový zákrok vás dioptrií zbaví pohodlně, rychle, a co je nejlepší, zcela bezbolestně. Výhodou je také krátká doba rekonvalescence – již druhý den po zákroku můžete normálně fungovat například v práci.

Na klinice Oftum nabízíme našim klientům již více než 20 let tu nejlepší péči o oči, jakou svět oční chirurgie přináší. Nezaměřujeme se přitom pouze na české pacienty – pražskou kliniku Oftum navštěvují lidé ze všech koutů světa. Od předoperačního vyšetření, přes samotný zákrok až po pooperační péči. To vše zastřešujeme pro naše klienty. Zahraničním zájemcům o laserovou operaci také pomáháme s cestou do metropole Česka a také se samotným ubytováním. Protože vaše spokojenost je pro nás základem fungování.

Zapomeňte na omezující dioptrické brýle a užijte si léto bez nich. Od svobodného života vás dělí jediné rozhodnutí.