By: Hermine Kurz

Léto je ještě daleko, a proto je velmi přínosné udělat si několikadenní volno a odcestovat na relaxační wellness pobyt. Tento druh odpočinku je oblíben u mladých i starších generací, zamilovaných párů, osob s handicapem ale také třeba u maminek na mateřské dovolené, které nechají ratolesti na pár dnů tatínkovi nebo babičkám a s dalšími ženami na rodičovské dovolené vyrazí nechat si hýčkat svá těla.

Oblíbené wellness pobyty nabízí spoustu tělu i duši prospěšných aktivit a je jen na vás, pro které z nich se rozhodnete, jaký wellness víkend zvolíte.

Vybere si skutečně každý

Hotely, penziony, lázně a mnohé další připravují wellness pobyty pro dva, které jsou žádané ve všech ročních obdobích. Hodí se např. jako dárek k výročí, k narozeninám, jako vánoční dárek nebo jen tak, když chcete svou drahou či drahého potěšit a překvapit.

Oblíbené jsou i zmiňované wellness víkendy pro ženy, kdy si něžná pohlaví mohou užít masáže, zábaly, kosmetickou péči, různé druhy sportů, sauny, různé druhy lázní a mnohé jiné.

Vyberete-li si wellness víkend na internetových stránkách Slevoteka.cz, ušetříte i několik tisíc korun. Nabídka je skutečně rozsáhlá a na své si přijdou jak vyznavači aktivního, tak pasivního odpočinku.

Slevy z mnoha koutů ČR

Wellness pobyty slevy přináší organizace z různých oblastí České republiky, proto si ten pravý vyberete, ať už budete chtít procestovat zemi nebo budete naopak hledat něco poblíž vašeho bydliště. To oceníte zvláště tehdy, budete-li chtít relaxačním pobytem obdarovat své rodiče, kteří již mají vyšší věk, a dlouhé cestování by jim bylo na obtíž. Mladí zase uvítají možnost poznat krásné prostředí a odjet třeba na Šumavu nebo do Beskyd.

Udělejte si i vy příjemný zimní nebo jarní výlet za wellness pobytem. Ať už pojedete sami, ve dvou nebo s partou přátel, určitě si výborně odpočinete a načerpáte tolik potřebnou energii, která vám pomůže přečkat období do krásných, slunečných, teplých dnů.