Máte rádi těstoviny, ale s vaším dietním stylem stravování se příliš neslučují? Nebo byste rádi jen nějakou změnu oproti tradičním těstovinám a oživili svůj jídelníček? Jelikož jsou obyčejné těstoviny poměrně kalorické, někteří lidé musí hledat jejich náhradu. Nyní je to poměrně snadné, protože existují dietní těstoviny bez lepku, které rychle získávají na oblibě. A rozhodně neplatí, že by dietní potraviny nemohly být chutné.208

Už jste o těchto zeleninových dietních těstovinách slyšeli? Rychle se staly oblíbenou zdravou potravinou 21. století. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta mají mnoho předností, pro které stojí za to je vyzkoušet. Neobsahují tuky, cukr ani lepek, jsou chutné a zdravé. Ve 100 g těstovin je pouze 12 kcal, dopřát si je můžete do sytosti a bez výčitek. Nemusíte se bát, že po nich přiberete, naopak, tělu dodáte antioxidanty a vlákninu.

Dietní těstoviny jsou názorným příkladem toho, že zdravé jídlo může být rozmanité, chutné a za přijatelnou cenu. Připravit se z nich dá řada jídel a uvidíte, že vám zachutnají ještě více, než těstoviny klasické. Hodí se pro různé kuchařské experimenty i jako klasická příloha v moderním pojetí. Nahradit s nimi můžete nejen těstoviny, ale také brambory, pečivo, knedlíky nebo rýži. Uvařené jsou za tři minuty, je ale možná i příprava na pánvičce nebo v troubě.

Perfect Pasta jsou zkrátka dietní potraviny pro fitness, štíhlost a krásu. Jíst je mohou i celiatici, diabetici nebo sportovci. Doporučují je nutriční poradci i odborné asociace jako STOB, Klub celiakie Brno nebo Asociace výživových poradců. Složení těchto dietních těstovin je navíc deklarováno a pravidelně kontrolováno Českou laboratoří ALS. Dokonce splňují i nejvyšší standardy kvality platné v EU (Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE a KOSHER CERTIFICATE).