Ráda byste chodila do fit centra, ale stydíte se před ostatními? Nevadí. Vyzkoušejte cvičení určené speciálně pro ženy.

Co je Contours?

Jedná se o posilování, které je určené speciálně pro ženy a jim je také uzpůsobeno. Cvičební stroje jsou upravené pro potřeby žen, fitness plán je vám sestaven na míru, přesně podle potřeb vašeho těla. Po získání členství navíc můžete cvičit bez objednání, a navíc jak dlouho jenom chcete. Navštěvovat můžete i jiné pobočky Contours.

Sedmidenní členství zdarma

Zdarma můžete vyzkoušet týdenní členství, díky kterému poznáte úžasnou atmosféru Contours a také efektivitu tohoto cvičení (normální cena je asi 590Kč). V prvním týdnu vám bude sestaven cvičební plán na míru. Posilovat a provádět cvičením vás bude specializovaná trenérka, která vám pomůže co nejlépe docílit stanovených cílů. Získáte také neomezený vstup do fitka, takže můžete cvičit libovolně, třeba i dvakrát denně.

Toto cvičení pro ženy je výjimečné právě tím, že je určeno pouze ženám. Ocitnete se tak v příjemné pohodové atmosféře, kde se nebudete muset před nikým stydět. Tady se budete cítit uvolněně a prostě skvěle. Po cvičení si navíc můžete dopřát sprchu a dát si malé občerstvení.

Udělejte něco pro své zdraví

V posilovně nebudete formovat jenom své tělo, ale posílíte také odolnost svého vnitřního systému. Zdravý životní styl je důležitý a kromě jídla se na něm velkou měrou podílí i cvičení. V Contours navíc díky speciálnímu tréninku už po 30 minutách cvičení přijdou výsledky. Budete se cítit mnohem lépe, nastartujete své tělo, a čím častěji se budete vracet, tím dříve se splní sen o nové postavě.

Cvičení v Contours je rychlé, efektivní a v příjemné atmosféře, která je základem každého cvičení, protože kdo se necvičí dobře, necvičí rád. Přijďte si zacvičit pod odborným dohledem a získejte cenné rady, jak správně posilovat tělo, to všechno bez zbytečného stresu. Do centra můžete přicházet, jak se vám to hodí, není třeba se objednávat. Můžete přijít po práci, z domu, nebo jen tak, spontánně, když se vám zrovna bude chtít.