Našla jste si partnera, který je o dost mladší, než vy? Není to až tak divné, i když jsme byli vychovávané v tom, že partner by měl být starší. Doba se mění a to, co bylo nastaveno dříve, dnes již neplatí. Proto je i celkem běžné, že je partner o něco málo mladší. Někdy to může být i o víc.

Co z toho pro vás plyne?

Že byste o sebe měla obzvlášť dbát a měla byste se mladě oblékat i chovat. Žádný chlap vedle sebe nechce mít ženu, která o sebe nepečuje, natož chlap, který je mladší jak vy.

Sledujte módní trendy a to, co je in v kosmetice. Nechte se opečovávat a hýčkat v salonech krásy. Buďte neustále dokonalá a vždy dbejte na to, jak právě vypadáte a co jste si oblékla na sebe. Neustále se snažte něco zlepšit a sledujte trendy, kterými svého muže překvapíte. Je to pro vás hodně důležité, protože mladší konkurence je kolem vás více než dost a vy jí nesmíte dát žádnou šanci.

I když jste starší, musíte mít něco, co ostatní nemají a mít jiná pozitiva, než mají ženy mladší. Buďte pro svého mladšího partnera bohyní, ať nemusí pokukovat někde jinde. Samozřejmě, že každý muž se rád ohlédne za jinou ženou, ale u ohlédnutí by mělo zůstat. Dopřávejte si dostatek sexu.

Překvapení, píle a aktivní život

Překvapujte partnera také svým rozumem a vyspělými názory, které mladším ženám chybí. Mějte dobrý náhled na svět, buďte dobrá v zaměstnání, ať si vás má za co váš partner cenit. Dobré taky bude, pokud budete chodit cvičit a budete na sobě pracovat i jinak. Nezahálejte a buďte nejlepší ve všem. Váš partner vás musí mít za co obdivovat a proč si vás vážit.

Toto však platí i ve vztahu, kde je muž tím, kdo je starší. Pokud chcete být výjimečná, musíte o sebe dbát a hodně na sobě pracovat. Vztah je velmi křehká záležitost a v dnešní době to platí dvojnásob. Důležitá je ovšem také vaše povaha, ta hraje také velkou roli ve vašem vztahu. Musíte si s partnerem dobře rozumět.