Jakmile se ocitneme v nemocnici, někdy jen v ordinaci lékaře oboru chirurgie, můžeme se setkat s mnohým vybavením, u něhož nám většinou ani nedochází, jak důmyslně umí pracovat, kolik funkcí zastane a jak velmi pomáhá jak lékařům, tak samotným klientům neboli pacientům. Tyto stroje musí splňovat nejpřísnější normy a standardy, a jejich výroba je velmi složitá. Jsou však prestižní a inovativní výrobci, kteří se výrobou mnoha zařízení zabývají. Vy si je můžete koupit s přispěním společnosti promedeus.cz.

Uplatnění napříč mnoha lékařskými zařízeními

Na webových stránkách promedeus.cz najdete vybavení pro doktory do ordinací, ale i do oddělení nemocnic nebo klinik. Je to především medicínská technika pro endoskopickou a laparoskopickou chirurgii, robotiku, elektrochirurgii, elektrofyziologii, sonografii, spotřební materiál a jiné lékařské potřeby.

Již před 28 lety začala fungovat společnost BioWendor, která se v průběhu let stala nejlepší na českém medicínsko-laboratorním trhu. Její zakladatel pan MUDr. Viktor Růžička věří, že i Promedeus bude rychle podobně užitečný.

Elektrochirurgie a morcelátor

K populárním produktům, které si můžete na internetových stránkách promedeus.cz pečlivě prohlédnout a stáhnout si k němu dokumenty, patří morcelátor. Přesně jde o model Morcelátor ERGO 300, který nabízí přesnou regulaci řezné rychlosti za pomoci nožního pedálu od 50 do 1 000 otáček za minutu. V sortimentu najdete i aplikační sety s průměry 12, 15 a 20 mm.

U elektrochirurgie zůstaneme i v případě, kdy se podíváme na technologické novinky v oblasti generátorů, UZ skalpelů a odvodu kouře od společnosti BOWA. Novinkou je první ručně aktivovaný laparoskopický bipolární koagulační nástroj, který umožní fungování bez nožního spínače. Díky BOWA Ultravision můžete vyzkoušet revoluční redukci chirurgického kouře při laparoskopii. Maximalizuje účinnost, minimalizuje spotřebu CO2.

Podívejte se na promedeus.cz a přesvědčte se sami o bohatém sortimentu vysoké kvality, z něhož si vyberete to pravé pro vaši kliniku, nemocnici či ordinaci.