Úporné bolesti hlavy, bolení kloubů, častá nemocnost, nadváha, vážné onemocnění – každá nesrovnalost v těle má své příčiny a někdy se je ani při sebevětším úsilí lékařům nedaří najít. Rozbory krve, CT vyšetření, nic z toho neukazuje na důvody vašich obtíží. Biorezonance může pomoci nalézt příčinu onemocnění. S pomocí této unikátní metody se dají objevit obtíže ještě dříve, než se projeví ve zvětšené míře a v neléčitelném stadiu.

Biorezonance pracuje na bázi elektromagnetických přenosů z pacienta a zpět

Biorezonance jako diagnostická a terapeutická metoda dovede odhalit příčinu onemocnění či zdravotních potíží a aktivuje samoléčící schopnosti organismu. S úspěchem pomáhá například v oblastech detoxikace a hubnutí, při bolestech, migrénách, alergiích, astmatu i kožních problémech – vyrážkách, akné, lupence. Biorezonance je nápomocná v situacích, kdy člověk přemýšlí, jak přestat kouřit či jak posílit imunitu. Metoda je účinná při odstraňování virů, bakterií, parazitů, při doléčování zranění, je funkční proti stresu, pomáhá řešit bolesti zubů, dásní i onemocnění orgánů v těle. S úspěchem je biorezonance využíváno při revma a hormonálních poruchách.

Jak funguje biorezonance?

Aplikací kvantové fyziky v medicíně s pomocí přístroje Bicom Optima dochází ke komunikaci mezi organismem pacienta s pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků, které jsou na biofyzikální bázi přijímány a upravené jsou vraceny zpět. Elektrody se přiloží na tělo klienta a měří se jeho elektromagnetické vlnění. Jednotlivá terapie je individuálně upravena přesně na každou osobu. Její úspěchy jsou propojeny s využitím čínské medicíny, kdy přístroj dokáže vyhledat a následně harmonizovat opravdové příčiny onemocnění. Pacienti s chronickými obtížemi tuto metodu velice vítají.