Ať už máte svou vlastní restauraci, provozujete wellness centrum, vyrábíte pečivo s různými příchutěmi nebo provozujete třeba obchod, ve všech případech, ale i v mnoha dalších, se vám mohou hodit španělské potraviny. K nám je dováží již po dlouhá desetiletí společnost BMC Brno.

Za desetiletí, po která zná španělský i náš trh přesně ví, co naši zákazníci chtějí a očekávají, ale také, od kterých výrobců a pěstitelů nakupovat, kde zaručeně sežene to nejlepší, co se dá ve Španělsku koupit. Vy tak máte jistotu, že cokoli si u BMC Brno koupíte, to bude chutnat skvěle. Společnost už má i svou značku s názvem BASSTA, a tak její zboží ze Španělska snadno poznáte.

Ochutnejte, nač máte chuť, kupte vše, co potřebujete

Pod značkou BASSTA můžete koupit mnoho rozdílných a chuťově rozmanitých potravin. Kupříkladu na stránce https://www.bassta.cz/ovoce/ najdete konzervované ovoce v gastro balení. Hodí se pro potravinářské výrobny, obchodní sítě i sítě Horeca. Většina ovocných produktů je v mírně sladkém nálevu a je vždy připraveno tak, aby vám maximálně usnadnilo přípravu všech pokrmů, pro které bude doplňkem nebo rovnou jejich skvělým základem.

Vybrat si můžete konzervovaný ananas, broskve, hroznový kompot, hrušky, mandarinky, meruňky a ovocný koktejl. Každý druh ovoce je pak k dostání v různých podobách, např. kostky, půlené a v různých velikostech balení.

Kromě konzervovaného ovoce můžete ochutnat i koření, olivové oleje, olivy, tuňáka, žampiony a konzervovanou zeleninu. To vše pod značkou BASSTA.

BMC Brno ale kromě toho nabízí i další španělské potraviny, které můžete najít na jejich webových stránkách bmcbrno.cz. Jde o víno, alkoholické nápoje, sýry, maso, delikatesy, citronovou šťávu a mnohé další.

Nezbývá, než navštívit internetové stránky bassta.cz, kde najdete všechny informace, které vás zajímají. Pokud se rozhodnete pro produkty dovezené firmou BMC Brno nebo prodávané pod značkou BASSTA, budete jistě spokojeni.