Máte v blízké budoucnosti v kalendáři termín plánované operace? Artroskopie kolene? Umělý kyčelní kloub, plastická operace očních víček nebo zubní výkon?

Byť má váš operatér zlaté ruce, léta zkušeností i briskní úsudek, po jeho zákroku budou třeba chvíle sebezapření a zejména trpělivosti.

Abyste se ale netrápili zbytečně a nadmíru, pravděpodobně vám už váš ošetřující lékař doporučil lék Wobenzym, který se nasazuje s první pevnou stravou po operaci v medikaci 2x denně 7 tablet, který si s sebou přibalíte do nemocnice.

Náš tip: Sháníte zdravotnické vybavení – stetoskop, fonendoskop, sady na šití, či zdravotní obuv a oblečení? Vše nakoupíte v pohodlí domova na stránce www.infinitemedstyle.cz.

Naštěstí je základní zájem pacientů a profesní i lidský zájem lékařů i dalšího zdravotního personálu stejný, a to co nejrychlejší a bezproblémové hojení. K dobrému jménu i pocitu operatéra, ale hlavně radosti operovaného, pak výrazně pomůže, když zmíněná odborně vybraná směs enzymů léku Wobenzym zmírní akutní bolest i pooperační otok a zaktivují se hojivé imunitní procesy. Ty pak vedou k zásadně rychlejšímu zhojení pooperační rány a dotčených tkání, což je praxí odborných lékařů ověřeno stejně tak, jako statisticky zpracovanými studiemi.

Návrat z nemocnice domů potěší většinu obdobně jako kratší doba rekonvalescence, aniž by se cokoli zbytečně uspěchalo. Více na www.wobenzym.cz