Výběr správného školního batohu dokáže rodiče potrápit, i když se jedná o vybavení pro malého prvňáčka, anebo pro staršího školáka. Pokud vás nákup nového batohu právě čeká, jistě je pro vás každá informace cenná, protože v našem článku jich najdete plno.

Zdraví na prvním místě

Časté kritérium, jež rodiče před nákupem batohu řeší, jsou různé cenové relace. Opravdu se vyplatí pořizovat drahé školní batohy? Nebo na tom nezáleží a je to v podstatě jedno? Jestliže se v tomto poznáváte, rozhodně byste měli myslet na to, že mnohem důležitější než finance je bezpochyby zdravotní nezávadnost daného batohu. Přestaňte tedy hledět pouze na cenovku, ale zaměřte se i na jiné věci.


Spolehlivé jsou například studentské batohy od české firmy STIL, které mají ergonomicky tvarovanou zádovou část. Ta poskytuje dostatečnou podporu pro vyvíjející se zádové svaly a páteř, tudíž se nemusíte obávat žádných deformací a růstových problémů, jež by mohly při nošení nevhodného batohu nastat. Přímo na webu firmy naleznete ověření kvality batohů od lékařů a odborníků.

Pro malé i větší děti

Firma STIL vyrábí jak školní batohy pro 2. stupeň, tak v její nabídce naleznete i produkty pro ty nejmenší děti, jako je třeba školní aktovka pro prvňáčka. Všechny batohy se navíc pyšní nízkou hmotností, což byste u konkurence hledali jen marně. Zákazník má též možnost si vybírat z různých setů, které se skládají z penálu, zástěrky, boxu, peněženky a dalších super pomůcek v jednotném designu. Věřte, že s tímto u malých dětí zaručeně zabodujete.
Kromě internetového obchodu firmy je možné zakoupit studentský batoh a další školní pomůcky značky STIL také v celé řadě papírnictví napříč naší republikou. Naleznete je tam v sekci s dárkovými baleními, ubrousky či párty programem.