Zhubnout, a to velmi rychle, by si přál asi každý z nás. Zhubnout se tedy opravdu dá, ale pokud to má být rychle, jde o drastičtější způsob a my, k tomuto potřebujeme velmi pevnou vůli. Nesmíme v žádném případě slevit ze svých nároků a být opravdu silní.

Nedávno jsem potkala kamaráda a ten vypadal naprosto vyhuble. Chlubil se mi, že zhubl za týden 11 kilogramů. Nestačila jsem se divit a moje první otázka samozřejmě směřovala k tomu, jak to dokázal. Říkal mi, že si koupil knihu Desetidenní očista těla, kterou napsal Peter Glickman a s ní hubl.

Neváhala jsem a knihu jsem si ihned objednala, ale bylo to na mě opravdu mnoho a já se přiznám, jsem do toho nešla. Nicméně viděla jsem, že tato metoda opravdu funguje a patrné je to i ze stránek této knihy.
Do čeho ale schopná jsem jít, je takzvaná 3 denní dieta, kdy jeden den se jí pouze ovoce, druhý den se jí pouze zelenina a třetí den jsme na vodě. To opakujte několikrát za sebou. I toto je velmi drastické, ale pokud chceme opravdu zhubnout rychle, tak tato metoda velice účinně funguje.

Za sebe mohu říct, že mě pomohla takzvaná polévková dieta, kdy jsem po porodu, chtěla zhubnout 30 kg, které jsem během těhotenství nabrala a tak jsem jedla pouze polévky a to všechny druhy polévek. Vrátit na původní váhu se mi kupodivu podařilo velmi rychle a tak za sebe tuto dietu vřele doporučuji.

Přeji tímto i vám, aby se vám boj s přebytečnými kilogramy povedl a to rychle, tak jak si sami přejete. Držte se a mějte pevnou vůli, protože ta je k tomuto opravdu velmi nutná a kdo jí nemá, bude to mít těžké.

Na závěr bych chtěla připomenout, abyste nezapomínali na pitný režim. Pokud chcete hubnout, je to jedna z nejdůležitějších věcí, které pro sebe musíte udělat. Vypijte minimálně 2,5 litru tekutiny denně a nejlépe tedy čisté vody.