By: worak

Nosit ochlupení je již dávno pryč. Jako první se jej začaly zbavovat ženy, nejprve si holily podpaží, nohy, potom přidaly i třísla. Následoval proužek a po něm jsme se ochlupení začaly zbavovat úplně. Přijde nám to hygieničtější a také estetičtější. V dnešní době už jen stěží najdete ženu, která by se neholila a neupravovala si svůj klín.

U mužů je to zatím ale různé. Je spousty z nich, kteří se holit začali a přijde jim to pohodlnější a estetičtější, ale je také spousta těch, kteří s ochlupením problém nemají a nechávají si jej. Jsou to většinou muži starší. Mladší generace se již holí automaticky.

Výhody toho, proč se ochlupení zbavujeme, jsou samozřejmě ty, že se nám v chlupech nezadržuje pot, můžeme pohodlně používat deodoranty a to kuličkové i gelové a také je nám to příjemnější. Ženy většinou vyžadují to, že pokud se ony samy na intimních partiích holí, tak by se měl holit i jejich partner, anebo si chloupky minimálně zastřihovat, aby ženě nikterak nepřekážely a nepíchaly ji.

Pokud jste muž, tak zapomeňte na vyholené tvary, mohlo by to vypadat směšně. Oholte se úplně a holte se pravidelně. Při dorůstání mohou intimní místa svědit. To je normální, je třeba se tedy opět oholit, tím svědění zabráníme. Také si můžete v lékárně pořídit speciální přípravky, které svědění i tvoření pupínků eliminují.

Bez ochlupení se cítí jak muži, tak ženy pohodlněji. Mužům se zároveň opticky zvětší mužství a to také mohou brát mnohdy jako výhodu. Pokud se rozhodnete zbavit chlupů, určitě v tom najdete spousty výhod. Kdo to udělá jednou, většinou se již k zarostení intimních míst nevrátí a užívá si toho, že je to příjemné a příjemné je to především při intimních hrátkách, které se stanou mnohem zajímavějšími a lákavějšími.

Určitě přijde období, kdy se budou holit všichni muži, stejně jako se nyní holí skoro všechny ženy. Pohodlí a komfort holého těla již nebudou chtít měnit.