Finále roku se kvapem blíží a nadchází ideální doba naplánovat silvestrovský pobyt. Pokud chcete přivítat Nový rok jak se patří, rezervujte si jeden z mnoha wellness pobytů. Ať už se rozhodnete pro relaxaci s rodinou na horách anebo pro léčebný pobyt v lázních, počítejte s nezapomenutelnými zážitky.

Kam vyrazit?

Nejlepší silvestrovské pobyty se odehrávají ve známých lázeňských lokalitách či v horských oblastech. V obou případech se můžete těšit nejen na wellness relaxaci a komfortní ubytování. Samozřejmostí je bohatý program a volnočasové aktivity odehrávající se v okolních atrakcích. Jen si představte, jak odpočíváte v útulném horském hotelu, který nabízí nejen lenošení ve vířivce a příjemné masáže. Bez pochyby vás zlákají lyžovaní, romantické procházky přírodou, půlnoční ohňostroj a živá hudba.

Do lázní za relaxem

Lázeňské wellness pobyty nadchnou všechny generace a Silvestr 2021 oslavíte se vším všudy. Okusíte, jak chutná Silvestr ve wellness a potěšíte tělo i duši. Vícedenní silvestrovské pobyty 2021 si užijete s neomezeným vstupem do wellness centra. Dospělí nedají dopustit na relaxační zónu a děti si zadovádějí v hotelovém bazénu. Pochutnáte si na specialitách šéfkuchaře a s kamarády si zahrajete kulečník či stolní tenis.

Romantika ve dvou

Zamilované páry a milovníci menší společnosti ocení silvestrovský pobyt 2021 v duchu wellness ve vinařských oblastech. Počítejte s relaxačními procedurami, jako jsou finská sauna, whirlpool, masážní sprchy. Nakonec si užijete degustaci vín spojenou s výborným jídlem, živou hudbou a famózní silvestrovskou oslavou.

Pokud chcete strávit Silvestr jako nikdy předtím, inspirujte se na Facebook Spa.cz. Více než 3000 lázeňských a wellness pobytů najdete na Spa.cz. Rozlučte se s letošním rokem stylově a rezervujte si relaxační zimní dovolenou ještě dnes!